Vi har tid til å snakke med deg!

Har du spørsmål vedrørende bestilling av opphold eller spabehandling?
Kontakt oss via chat eller send en epost til booking@farrisbad.no, evt. ring oss på vårt hovednummer 33 19 60 00.

Vi har tid til å snakke med deg..

Olav Brukstuen

Økonomisjef

+47 41 22 01 85

olav.brukstuen@farrisbad.no

Magnus Kristiansen

Salgs- og markedsdirektør

+47 97 40 25 22

magnus.kristiansen@farrisbad.no

Karianne Dancke

eCommerce manager

+47 90 77 65 54

karianne.dancke@farrisbad.no

Veronica Mathisen

Guest relation manager

+47 45 66 34 47

veronica.mathisen@farrisbad.no

Eva Helling-Nilsen

Salgssjef/inhouse

+47 91 84 36 96

eva.helling-nilsen@farrisbad.no

Tine Rosland

Salgssjef/inhouse

+47 95 16 94 83

tine.rosland@farrisbad.no

Vibeke Klevjer

Salgssjef/TVBU/Agder

+47 95 70 55 95

vibeke.klevjer@farrisbad.no

Torill Myro

Salgssjef/Oslo, Akershus

+47 47 25 05 25

torill.myro@farrisbad.no

Camilla Misfjord

Prosjektleder

+47 33 19 60 31

camilla.misfjord@farrisbad.no

Anders Rex Lundgren

Prosjektleder

+47 33 19 60 34

anders.rex.lundgren@farrisbad.no

Philipp Notthoff

Konferansesjef

+47 96 23 58 88

philipp.notthoff@farrisbad.no

Nerma Macak

Spa manager

+47 90 88 52 63

nerma.macak@farrisbad.no

Lasse Eriksen

Fag- og utviklingsansvarlig

+47 92 04 66 78

lasse.eriksen@farrisbad.no

Kristin Mariante

Spa koordinator

+47 41 69 15 43

kristin.mariante@farrisbad.no

Benedicte Eian Iversen

Food- and beverage manager

+47 92 09 40 42

benedicte.eian@farrisbad.no

Lars Gunnar Nordheim

Kjøkkensjef

+47 98 62 47 16

lars.gunnar.nordheim@farrisbad.no

Ole-Petter Kjellevold

Restaurantsjef

+47 41 68 86 21

ole.p.kjellevold@farrisbad.no

Kristin Andersen

Husøkonom

+47 90 65 98 38

kristin.andersen@farrisbad.no

Camilla Loe

Revenue manager

+47 97 09 82 82

camilla.loe@farrisbad.no

Jan Martin Rolfsen

Teknisk sjef

+47 95 30 09 04

jan.martin.rolfsen@farrisbad.no