Våre medarbeidere

Har du spørsmål vedrørende bestilling av opphold eller spabehandling?
Kontakt oss via chat, send en epost til booking@farrisbad.no, elle ring oss på  +47 33 19 60 00.

For presseuttalelser kontakt:  ane.johansen@farrisbad.no (tlf.: +47 95 29 17 37
For andre pressehenvendelser: magnus.kristiansen@farrisbad.no (tlf.: +47 97 40  25 22)

Ane Johansen

General Manager

ane.johansen@farrisbad.no
+47 95 29 17 37

Ane Johansen

General Manager

Magnus Kristiansen

Commercial Director

magnus.kristiansen@farrisbad.no
+47 97 40 25 22

Magnus Kristiansen

Commercial Director

Siw Knutzen

Sales Manager

siw.knutzen@farrisbad.no
+47 45 21 45 41

Siw Knutzen

Sales Manager

Philipp Notthoff

Acting Hotel Manager

philipp.notthoff@farrisbad.no
+47 96 23 58 88

Philipp Notthoff

Acting Hotel Manager

Kristin Mariante

Spa Manager

kristin.mariante@farrisbad.no

+47 41 69 15 43

Kristin Mariante

Spa Manager

Taco Bosson

Food and Beverage Manager

taco.bosson@farrisbad.no

+47 40 57 54 57

Taco Bosson

Food and Beverage Manager

Tine Rosland

Guest Relations Manager

tine.rosland@farrisbad.no

+47 95 16 94 83

Tine Rosland

Guest Relations Manager

Olav Brukstuen

Business Controller

olav.brukstuen@farrisbad.no

+47 41 22 01 85

Olav Brukstuen

Business Controller